Ogłoszenie

Reaktywacja forum przełożona na czas nieokreślony. Zapraszamy na nasze drugie forum >KLIK<


#1 2013-05-21 14:48:06

Raffaello

http://imageshack.us/a/img43/1522/wystraszonymieszkaniec.jpg

Zarejestrowany: 2013-05-05
Posty: 24
Żywotność: 18
Siła: 2
Inteligencja: 5
Zwinność: 3
Celność: 5

Nowe Wymysły

A więc wymysły.

1. Możliwość grania jako zomby, albo mutant Wiecie ja jakoś nie umiem grać normalnymi postaciami potrzebuję potwora.

2. Jakieś wątki np. dok, lotnisko dzięki którym można było by przenieść się miedzy kontynentami miastami itp.

3. Organizacje też by się przydały jakieś, niby są ale coś ich nie widać i nie wiadomo co w niej jest o co chodzi jaką ma ideologię, ale to później.   

4. Jakieś umiejętności medyczne bo takie jechanie na proszkach nieco naciągane. Niby jest medyk ale to takie nieco dziwne bo zostały nieścisłości.

5. Z tymi najemnikami to jak jest bo jakoś nie ogarniam tematu. A ich nie widzę a wspomniano o nich przy inteligencji.

6. Ciekawe opisy w sklepie itp np.
"Zioła lecznicze(zielone)  W postaci tabletek do kupienia w opakowaniach lub na sztuki. Przywracają po 20 żywotności."
Nie lepiej napisać po prostu leki w tabletkach a te drugie to stymulanty, bo zioła to brzmi trochę nie klimatycznie w grze gdzie broń biologiczna jest codziennością. 

7. Brakuje naturalnego tempa regeneracji niektóre rzeczy są zrobione pod ten czynnik ale nie mogę go odnaleźć.

8. Niedorzeczności w statystykach np
- Ogólnie porównania do łamania czaszek i perfekcyjnego trafienia są przerażające jak dojdzie kiedyś do pvp to będzie to koszmar z punktu widzenia mg
- Gdy zwinność jest większa od 10, jesteśmy w stanie skręcić komuś kark
- Gdy celność większa od 15, możemy używać karabinów snajperskich ( przecież jest od tego umiejętność  ktoś zdobędzie 16 celności i poleci po snajperkę jak nic )

9. Przeładowanie mnie przeraziło
Przeładowanie broni bez umiejętności szybkiego przeładowania zajmuje dwa posty.
Czyli strzelam kończy mi się amunicja next post
przeładowuję next post
przeładowuję next post
strzelam o ile dożyłem
Uznaję że będzie obowiązywać zasada 2 rąk wiec nie będziemy robić 5 czynności w jednym poście kiedy przeciwnik nas smyra po plecach. 

10. Robimy jakąś akcję reklamującą ?

Offline

 

#2 2013-05-21 15:06:31

 Hoffman

https://imagizer.imageshack.us/v2/180x60q90/911/PqcUGk.jpg

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2013-03-01
Posty: 350
Żywotność: 132
Siła: 5
Inteligencja: 10
Zwinność: 10
Celność: 10
WWW

Re: Nowe Wymysły

1. Odpada przynajmniej na razie, bo za dużo z tym roboty. Nie wiem czy w ogóle to wprowadzimy, bo zobacz ile rang opracować, do tego ile dróg ewolucji...
2. Pracuję nad tym
3. Organizacje są i widać ich ideologię jak na dłoni jeśli zna się historię.
4. Są zioła, spraye lecznicze, a z pomocy niematerialnej klasa medyk oraz twoje ciało samo się regeneruje jednak już po walce
5. Najemników można wynajmować. Całe wojsko umbrelli składa się z najemników. Nikt nie powiedział, że ty też nie możesz Ale to trzeba dopracować. Zajmę się tym później, bo obecnie nie to jest priorytetem, a i sami mistrzowie gry i administratorowie mogą akurat tutaj pomóc.
6. Brzmi zajebiście klimatycznie, uwierz Jak mówiłem, forum jest oparte o fabułę Residenta. W grach występują zioła zielone, żółte i czerwone(może kiedyś dodam).
7. Tempo regeneracji ustala mistrz gry po walce. W tym czasie, nie możesz grać albo po prostu grasz z niezregenerowanym życiem i jedziesz na przykład na prochach. 24 godziny=100% zregenerowanego życia(zawsze, kiedy ,,umierasz" Oczywiście ktoś może się regenerować szybciej/wolniej, więc mistrz gry tak na oko wycenia czas, jaki potrzebujesz do zregenerowania się.
8. Ja w tym nie widzę żadnej niedorzeczności:
a)Nikt nie powiedział, że ktoś musi oberwać kijem w łeb i mieć rozwaloną czachę, skoro:
- Może wywalić caly magazynek zanim ktoś do niego podejdzie
- Może uniknąć jeśli ma wystarczającą zwinność
b)To samo co w a
c)Umiejętność to jedno ale może być taka sytuacja, że ktoś kupi snajperkę mając celność na przykład na 5, a jak weźmie do tego klasę strzelca, + jeszcze dojdą w przyszłości celowniki optyczne zapewne to TO, będzie niedorzeczne, że ktoś z celnością na 5 będzie walił same łby ze 100 metrów dajmy na to.
9. Dwa posty od chwili przeładowania! Znaczy to tyle, że post, w którym zaczynasz przeładowywać liczy się jako 1. Nikt nie powiedział, że muszą być to pełne dwa posty. Czyli:
1 post: Strzelasz, kończy Ci się amunicja, zaczynasz ładować
2 post: ładujesz...
3 post: Strzelasz dalej
Szybkie ładowanie pozwala Ci na:
1 post: Strzelasz, kończy Ci się amunicja, zaczynasz ładować...
2 post: Załadowane, strzelasz dalej
10. Ja reklamuję forum gdzie się da. Dziwię się, że ludzie coś wyjątkowo wolno się zlatują. Jeśli macie jakieś pomysły, gdzie możecie zareklamować forum to walcie śmiało. Za zapraszanie są nagrody.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta Postaci
Historia

Postów jako mistrz gry: 86
Celność: 86% (39/45)
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#3 2013-05-21 22:58:05

Victoria

http://imageshack.us/scaled/landing/32/najemnik.jpg

Zarejestrowany: 2013-05-06
Posty: 67
Żywotność: 28
Siła: 7
Inteligencja: 13
Zwinność: 2
Celność: 3

Re: Nowe Wymysły

1. A wiesz, że ostatnio myślałam nad tym? Bo to by było niezłe wyjście gdyby zostało się na przykład ugryzionym. Można by to opracować, jednak nie wiem, czy byłoby sporo chętnych na bycie zombie.
2. Hoffman już się wypowiedział. Potrzebujesz pomocy?
3. j.w
4. Niby tak, ale zważ na to, że nawet dziecko umie sobie owinąć bandaż wokół ręki by zatamować krwotok. A i tak będę się starała służyć pomocą jako medyk (oczywiście się nie rozdwoję, ale będę podróżować po kontynentach. Wtedy możecie sobie folgować do woli ze swoimi ranami).
5. Będę wdzięczna jeśli zajmie się tym Hoffman. Teraz szykują mi się wyjazdy szkoleniowe i nie będzie mnie jakiś czas na forum ew. będę wpadać bardzo rzadko.
6. Nie rozumiem >.<
7. Hoffman mnie ubiegł.
8.
a) ---
b) Tu się zgodzę, jeśli jestem zwinna a nie mam siły to jak mam komuś skręcić kark? Dajmy na to że wszystkie punkty statystyk wywalam w zwinność bo mam taki kaprys i pozostaję z siłą 2 gdzie nawet nie mogę porządnie przywalić bejsbolem. To nie ma sensu. Skręcenie karku (jak dla mnie) wiąże się z RĘCZNYM wykonaniem roboty. Chyba, że inaczej pojmujemy znaczenie słowa "zręczność".
c) też tego nie rozumiem >.<
9. Pfff... Niby Hoffman ma rację. Jednak przeraża mnie wizja mnie goniącej przed zombie i ładującej w pośpiechu magazynek. Musimy zacisnąć zęby i nauczyć się szybko biegać. A tak poza tematem zwrot "przeciwnik nas smyra po plecach" mnie rozwalił, dawno się tak nie uśmiałam xD
10. Pracuję nad tym


http://cdn.besty.pl/upload/file/2400556.gif

Offline

 

#4 2013-05-21 23:30:42

 Hoffman

https://imagizer.imageshack.us/v2/180x60q90/911/PqcUGk.jpg

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2013-03-01
Posty: 350
Żywotność: 132
Siła: 5
Inteligencja: 10
Zwinność: 10
Celność: 10
WWW

Re: Nowe Wymysły

1. Ano. Raczej mało by było chętnych Przynajmniej tak mi się wydaje, bo ja bym wybrał zombiaków jako ostatnich
2.Poradzić, mogę sobie poradzić i sam. Od czerwca mam już sporo wolnego, a od wakacji to już w ogóle, pewnie nawet więcej od was Dlatego jakoś sobie dam radę, lecz pomoc jest mile widziana Napiszę o tym temat w naradach administracji.
4. Nie no jasne, ale z racji tego, że przynajmniej wedlug mnie zbytni realizm szkodzi grze, pozostańmy przy obecnym stanie rzeczy, żeby nie robić bajzlu
5. Ja się tym zajmę jasna sprawa... jak będę miał czas Ale to jest tylko zabawa w NPC, ewentualnie opracowanie systemu kupowania najemników ale to nie jest większy problem.
6. Napisałem, że w grach residenta używa się takich ziółek do zregenerowania życia Stąd to wziąłem.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta Postaci
Historia

Postów jako mistrz gry: 86
Celność: 86% (39/45)
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 
Wymiana:
Toplista Torrent

PBF - Toplista gier PBF

Toplisty:
Toplista gier PBF PBF - Toplista gier PBF The Best Of PBF - Play By Forum Toplista Top 100 Pbf

Gadu gadu Administratorów:
Hoffman: 36646198
Michael: 46454502
Muzyka
Bloody Knife .pun A:link, .pun A:visited {COLOR:white} .pun A:hover {COLOR: darkred}

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://dreseo-opole.pl/ fidelisl2 projekty www.murarski.pl