Tutaj dokonujemy zakupów rzeczy ze sklepu jak i zbrojowni.
Offline
Kupuję Nóż m9, Pistolet Daewoo DP-51, 500 sztuk amunicji 9mm, Aqua Cure (1x), Radar, Zielone tabletki (60x) i Żółte tabletki (20x).
Ze 120.000 yenów pozostaje mi 70850 yenów (towary dwa razy tańsze ze względu na klasę)
Offline
Kupuję 500 naboi 9 x 19 mm Parabellum 1320 euro i Glock-17 320 euro
Zniżka 50 % od klasy postaci i 5 % od inteligencji pisze że daje zniżkę na przedmioty i najemników.
1320 *0,5 = 660 *0,95 = 627
320 *0,5 = 160 *0,95 = 152
Łączymy koszt zakupów = 779
Offline
Kupuję 4 strzykawki z adrenaliną i słuchawki z mikrofonem. Łącznie 9000 yenów.
70850-9000=61.850 yenów
Offline
Mistrz gry
kupuje dwa kije bejsbolowe.
120+120=240
240*4%=9,6~10
240-10=230
300-230=70(euro)
Ostatnio edytowany przez Patrick (2013-05-07 07:03:00)
Offline
Kupuję kij bejsbolowy
2400-13% (Vicki ma rabat za inteligencję, czyli to co dziewczyny lubią najbardziej ^^) =2088
6000-2088=3912
yeeee, Vicki idzie rozbijać zombiaczkom główkiiii
Offline
Kupuję jedno antidotum na Wirusa T oraz pistolet maszynowy Minebę M-9.
62.450-30.000-6000=26.450 yenów
Offline
Kupuję... Co ja kupuję?
Daewoo DP-51:
3.500-13%=3.045
66.600-3.045=63.555
Naboje 9 x 19 mm Parabellum 50 szt.:
3.600-13%=3.132
63.555-3.132=60.423
mogę prosić paragon?
Offline
Kupuję Miecz laserowy + Radar + Słuchawki z mikrofonem
koszt po zniżkach 1182 euro i 50 eurocentów
Radar 300 euro *0,5 *0,95 =142,5
słuchawki z mikrofonem 300 euro = 142,5
Zioła lecznicze(żółte) 10 sztuk 600 euro = 185
Zioła lecznicze(zielone) 60 sztuk 1500 =712,5
2221- 1182,5 = 1038,5
Ostatnio edytowany przez Raffaello (2013-05-09 22:21:14)
Offline
Kupuję nóż i baseball.
300-(60+120)=120
Offline
Kupuje nóż(to było już wcześniej ale zapomniałem tu wpisać.)
6000yenów - 1200=4800.
Ostatnio edytowany przez Nassanael (2013-05-29 12:10:58)
Offline
Kupuje kij baseballowy.
4800yenów-2400=2400.
Offline
Kupuję cztery granaty błyskowe.
57.150-36000=21.150 yenów
Offline
Kupuję lekką kamizelkę taktyczną.
23.850-6750=17.100 yenów
Offline