Ogłoszenie

Reaktywacja forum przełożona na czas nieokreślony. Zapraszamy na nasze drugie forum >KLIK<


#61 2013-06-06 08:57:55

 Hoffman

https://imagizer.imageshack.us/v2/180x60q90/911/PqcUGk.jpg

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2013-03-01
Posty: 350
Żywotność: 132
Siła: 5
Inteligencja: 10
Zwinność: 10
Celność: 10
WWW

Re: Opuszczony magazyn

- Nawet nie zamierzam brać tego gówna do ust - odburknął dziewczynie Hoffman
- Nie wiem jak ty, ale ja nie zamierzam szybko umierać. Nie potrzebuję ,,umilaczy czasu". Swoją drogą dym tytoniowy szkodzi znacznie bardziej niepalącym, niż palącym, więc nie pal w mojej obecności. A sam plan widzę jest bardzo przemyślany, więc pozwolisz, że spasuję.
Widząc jak Victoria podchodzi do niego i dziwnie go ogląda, zdziwił się nieco i spokojnym głosem zapytał:
- Co ty niby robisz?


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta Postaci
Historia

Postów jako mistrz gry: 86
Celność: 86% (39/45)
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#62 2013-08-11 17:59:24

Adriano42

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 43
Żywotność: 10
Siła: 5
Inteligencja: 11
Zwinność: 5
Celność: 14

Re: Opuszczony magazyn

Niespodziewanie Hoffman i Victoria odnaleźli wyjście. Jednak na drodze stanął im ich oddział. To był już koniec ich misji, która okazała się dość niebezpieczna i strasznie męcząca oraz długa. Na szczęście Hoffman i jego towarzyszka odnaleźli wyjście dzięki czemu mogli w końcu opuścić to miejsce, a przede wszystkim mogli wrócić nareszcie do domów.


Nagrody:

375 doświadczenia oraz 1500 yenów dla wszystkich uczestników.


Moja KP


Ekwipunek:

Nóż

Offline

 

#63 2013-08-11 18:10:39

Victoria

http://imageshack.us/scaled/landing/32/najemnik.jpg

Zarejestrowany: 2013-05-06
Posty: 67
Żywotność: 28
Siła: 7
Inteligencja: 13
Zwinność: 2
Celność: 3

Re: Opuszczony magazyn

-Oglądam Cię baranie jeden. Masz więcej broni niż ja toteż przydasz się żywy, niekrwawiący niż umierający mi tutaj na glebie.
Kończąc oględziny uniosła wysoko brwi.
-Ojojoj... Nie palić przy Tobie taaak?
Zaciągnęła się i wyjęła papieros z ust. Chcąc mu zrobić na złość dmuchnęła mu chmurę prosto w twarz.
-Wybacz... Jeśli brać pod uwagę moją wrodzoną złośliwość to lekarz ze mnie marny.
I po prostu wyszła przez drzwi na zewnątrz.


http://cdn.besty.pl/upload/file/2400556.gif

Offline

 

#64 2013-08-11 19:58:16

 Hoffman

https://imagizer.imageshack.us/v2/180x60q90/911/PqcUGk.jpg

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2013-03-01
Posty: 350
Żywotność: 132
Siła: 5
Inteligencja: 10
Zwinność: 10
Celność: 10
WWW

Re: Opuszczony magazyn

Hoffman widząc jak Victoria dmuchnęła w niego nikotynowym dymem, wstrzymał oddech, dopóki dym nie opadł.
Suka... Ma szczęście, że wyszła. Ale mam ważniejsze rzeczy do roboty. Muszę znaleźć teraz kilka odpowiedzi...
Idąc za nią chwilę potem, rozdał walizki członkom oddziału. Kiedy w jego ręce nie pozostała już ani jedna, przystanął na chwilę.
- W porządku. Teraz...
Niespodziewanie wyjął nóż z pochwy przy jego lewej piersi, złapał go tak, że koniec jego ostrza skierowany był ku ziemi, po czym szybko podbiegł do dowódczyni i przystawił jej nóż do gardła lewą ręką, trzymając ją prawą dłonią za bark i przypierając ją do ściany. Patrzył jej przy tym głęboko w oczy, swoimi, przez które po policzkach spływały dwie stróżki krwi.
- Teraz byłbym rad gdybyś udzieliła mi kilku pieprzonych odpowiedzi. - Mówił głosem nie tolerującym odpowiedzi odmownej


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta Postaci
Historia

Postów jako mistrz gry: 86
Celność: 86% (39/45)
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#65 2013-08-12 10:59:30

Adriano42

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 43
Żywotność: 10
Siła: 5
Inteligencja: 11
Zwinność: 5
Celność: 14

Re: Opuszczony magazyn

Dowódczyni spojrzała na Hoffmana. Na początku się wystraszyła, ale potem gdy zobaczyła, że to on zdenerwowała się i wręcz wykrzyczała mu w twarz - Co ty idioto robisz?! Zabierz ten nóż albo odstrzele Ci krocze! - Kobieta nie traktowała groźb Hoffmana zbyt poważnie, ale mimo to była na niego wściekła za to, że ją tak zlekceważył. Miała ochotę zrobić to, o czy mu powiedziała. Hoffman sobie nieźle nagrabił. Lepiej aby zabrał ten nóż  pomyślała


Moja KP


Ekwipunek:

Nóż

Offline

 

#66 2013-08-12 11:19:37

 Hoffman

https://imagizer.imageshack.us/v2/180x60q90/911/PqcUGk.jpg

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2013-03-01
Posty: 350
Żywotność: 132
Siła: 5
Inteligencja: 10
Zwinność: 10
Celność: 10
WWW

Re: Opuszczony magazyn

Chłopak nie przestawał napierać na Christinę, przyciskając ją nawet mocniej do ściany.
- Najpierw odpowiedzi. - Powiedział z wyraźną groźbą w głosie
- Po co mnie zabrałaś? Miałem być dla Ciebie ciekawym obiektem badań!? Przez cały czas dla Ciebie walczyłem i Ci pomagałem. I będę to robił nadal jak obiecałem, skoro jestem Ci to dłużny. Ale chcę znać odpowiedzi. Teraz. - dokładnie zaakcentował ostatnie słowo, przyciskając przy tym nieco mocniej nóż do gardła dowódczyni
Chłopak wiedział doskonale, że w każdej chwili Four Eyes może wydać rozkaz jego zabicia przez pierwszego lepszego członka oddziału, jednak mimo wszystko nie zamierzał ustępować.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta Postaci
Historia

Postów jako mistrz gry: 86
Celność: 86% (39/45)
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#67 2013-08-12 14:50:01

Adriano42

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 43
Żywotność: 10
Siła: 5
Inteligencja: 11
Zwinność: 5
Celność: 14

Re: Opuszczony magazyn

Dowódczyni była tak wściekła, że w końcu zgodziła się odpowiedzieć. - Co chcesz durniu wiedzieć? A z łaski swojej mnie już puść skoro zaczęłam mówić! - Kobieta miała ochotę wydać rozkaz, aby ktoś zabił Hoffmana jednak wolała tego nie robić, gdyż był z niego dobry strzelec, a o takich teraz ciężko. Miała nadzieje, że chłopak w końcu się uspokoi. Bo miała dość stania pod ścianą z nożem przy gardle.


Moja KP


Ekwipunek:

Nóż

Offline

 

#68 2013-08-12 15:54:21

Victoria

http://imageshack.us/scaled/landing/32/najemnik.jpg

Zarejestrowany: 2013-05-06
Posty: 67
Żywotność: 28
Siła: 7
Inteligencja: 13
Zwinność: 2
Celność: 3

Re: Opuszczony magazyn

Vicki wróciła się stanowczym krokiem z gałami wlepionymi w ziemię.
-Gdzie ja znowu posiałam tą pieprzoną zapalniczkę...
Zniknęła gdzieś w głębi magazynu i wróciła po chwili triumfalnie niosąc w ręku cacko. I już, już miała ponownie wyjść gdy...
-Dżizas Krajst, co tu się znowu do cholery wyprawia! Hoffman, ja wiem, że Jesteś do reszty popierdolony ale żeby tak?!
Dopiero po chwili zauważyła kogo trzyma pod nożem. Zerknęła na swoją zapalniczkę a potem na włosy Christiny, zapalniczka, włosy... I tak kilka razy. Cóż... Od początku nie ukrywała się ze swoją niechęcią do tego babska...
-Kuszące, kurwa... Kuszące...


http://cdn.besty.pl/upload/file/2400556.gif

Offline

 

#69 2013-08-12 16:30:33

 Hoffman

https://imagizer.imageshack.us/v2/180x60q90/911/PqcUGk.jpg

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2013-03-01
Posty: 350
Żywotność: 132
Siła: 5
Inteligencja: 10
Zwinność: 10
Celność: 10
WWW

Re: Opuszczony magazyn

Hoffman naturalnie odstawił nóż od gardła swojej przywódczyni, a chwilę później przestał ją też przyciskać do ściany i puścił jej ramię.
- W takim razie zamieniam się w słuch
Mimo, iż zdawał się być nieco spokojniejszym niż wcześniej, jego spojrzenie nadal było groźne i wymuszające odpowiedzi. Zastygłszy w bezruchu, chłopak niecierpliwie czekał na to, co ma do powiedzenia jego przywódczyni.
Na samą Victorię zaś, chłopak nie zwrócił najmniejszej uwagi. Widział ją kątem oka, lecz nawet nie zamierzał się odwracać w tamtym kierunku. Miał teraz ważniejsze sprawy do załatwienia.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta Postaci
Historia

Postów jako mistrz gry: 86
Celność: 86% (39/45)
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#70 2013-08-12 19:59:39

Adriano42

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 43
Żywotność: 10
Siła: 5
Inteligencja: 11
Zwinność: 5
Celność: 14

Re: Opuszczony magazyn

Tymczasem dowódczyni obejrzała Victorie od stóp do główa, a następnie spojrzała na Hoffmana. Niemiała najmniejszej ochoty odpowiadać, za jego zachowanie. Była na niego wściekła i postanowiła, że dopóki Hoffman jej nie przeprosi to niema co liczyć na odpowiedź. Powiedziała - Jesteś skończonym kretynem! Za takie zachowanie powinieneś już zdechnąć! To wszystko co miałam Ci do powiedzenia. - Kobieta odepchnęła Hoffmana i ruszyła przed siebie. Wiedziała, że jeśli Hoffman znowu ją zaatakuje tym razem tego gorzko pożałuje.


Moja KP


Ekwipunek:

Nóż

Offline

 

#71 2013-08-13 20:18:46

 Hoffman

https://imagizer.imageshack.us/v2/180x60q90/911/PqcUGk.jpg

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2013-03-01
Posty: 350
Żywotność: 132
Siła: 5
Inteligencja: 10
Zwinność: 10
Celność: 10
WWW

Re: Opuszczony magazyn

Widząc jak dowódczyni odchodzi od chłopaka, mimo, iż powiedziała mu wyraźnie, że odpowie na jego pytania, on sam ze zdenerwowania podszedł do niej i pewnie, a przy tym mocno złapał ją za ramię.
- Jeszcze nie skończyłem! - mówił uniesionym tonem - Miałaś mi odpowiedzieć na pytania. Teraz! I nie pieprz głupot. Wiem, że mnie nie zabijesz, bo mnie potrzebujesz, niezależnie od tego czy jako żołnierza, czy jako obiekt do badań. Mylę się?


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta Postaci
Historia

Postów jako mistrz gry: 86
Celność: 86% (39/45)
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#72 2013-08-13 20:32:01

Adriano42

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 43
Żywotność: 10
Siła: 5
Inteligencja: 11
Zwinność: 5
Celność: 14

Re: Opuszczony magazyn

Kobieta natychmiast odpowiedziała z wielką złością, wręcz wściekłością - Puść mnie! Jeśli będe chciała to odstrzele Ci ten pusty łeb! A odpowiedź na Twoje pytania możliwe, że kiedyś je otrzymasz - Dowódczyni uśmiechnęła się szyderczo i szybkim ruchem zdjęła ręke chłopaka, ze swojego ramienia. Wtedy powiedziała ściszonym głosem - Byłeś zarażony wirusem T. Udało nam się jednak go powstrzymać i pozostawić Cię przy życiu. -


Moja KP


Ekwipunek:

Nóż

Offline

 

#73 2013-08-13 20:57:14

 Hoffman

https://imagizer.imageshack.us/v2/180x60q90/911/PqcUGk.jpg

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2013-03-01
Posty: 350
Żywotność: 132
Siła: 5
Inteligencja: 10
Zwinność: 10
Celność: 10
WWW

Re: Opuszczony magazyn

Hoffman lekko usatysfakcjonowany, aczkolwiek nadal z pewnym wyrzutem znów zaczął mówić.
- Widzisz? To nie było takie trudne.
Znacznie złagodniał, lecz mimo tego, po chwili znów się odezwał, korzystając z chwili odpoczynku od walki, mimo, iż jakby nie patrzeć nadal znajdowali się w strefie śmierci, mogąc być w każdej chwili zaatakowani z dowolnej strony.
- W takim razie mam jeszcze jedno pytanie. Jakie jest zagrożenie? Już wcześniej miałem fioletowe oczy, teraz widzę w ciemności jak w dzień i krwawię z oczu, a jutro obudzę się z trzecią ręką. Albo wypadnie mi odbytnica i będę mógł sobie z nią pogadać...


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta Postaci
Historia

Postów jako mistrz gry: 86
Celność: 86% (39/45)
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#74 2013-08-15 10:46:42

Adriano42

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-09
Posty: 43
Żywotność: 10
Siła: 5
Inteligencja: 11
Zwinność: 5
Celność: 14

Re: Opuszczony magazyn

Kobieta powiedziała - Nic z tych rzeczy. Jesteś bezpieczny, jednak nie możemy wykluczyć iż możesz stracić wzrok. Choć według naszych badań nie powinno tak być. To wszystko? Jeśli tak, to już pójdę bo mam jeszcze kilka spraw do załatwienia. - Kobieta chwilę popatrzyła na Hoffmana i ruszyła przed siebie, z głową skierowaną w ziemię.


Moja KP


Ekwipunek:

Nóż

Offline

 

#75 2013-08-17 15:31:48

 Hoffman

https://imagizer.imageshack.us/v2/180x60q90/911/PqcUGk.jpg

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2013-03-01
Posty: 350
Żywotność: 132
Siła: 5
Inteligencja: 10
Zwinność: 10
Celność: 10
WWW

Re: Opuszczony magazyn

- W porządku - odpowiedział Hoffman, będąc nieco usatysfakcjonowanym z otrzymanej odpowiedzi
Mimo, iż całe to zajście, jak i nowo poznane fakty cholernie go zdziwiły, chłopak pozostawał spokojny i nie chciał teraz zagłębiać się myślami w ten temat. Cele misji zostały już spełnione, jednak drużyna jeszcze nie była bezpieczna, zatem jego priorytety nie mogły ulec teraz zmianie.
- W porządku. Chodźmy więc - odpowiedział, po czym ruszył zaraz, za dowódczynią, łapiąc z powrotem swój pistolet maszynowy i trzymając go w dłoniach pewnie, aczkolwiek luźno.
Idąc tak, oddział wyszedł w końcu z budynku, wprost do punktu ewakuacyjnego.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Karta Postaci
Historia

Postów jako mistrz gry: 86
Celność: 86% (39/45)
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 
Wymiana:
Toplista Torrent

PBF - Toplista gier PBF

Toplisty:
Toplista gier PBF PBF - Toplista gier PBF The Best Of PBF - Play By Forum Toplista Top 100 Pbf

Gadu gadu Administratorów:
Hoffman: 36646198
Michael: 46454502
Muzyka
Bloody Knife .pun A:link, .pun A:visited {COLOR:white} .pun A:hover {COLOR: darkred}

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel.pl